Menu

Nejmenší pětiinkoustová tiskárna Canon

07.01.2019 11:24 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nejmenší pětiinkoustová tiskárna Canon

Nejmenší pětiinkoustová tiskárna Canon | foto: CHIP

PIXMA TS705 je nejmenší tiskárna Canon s pěti inkousty, která se hodí pro domácí nebo kancelářské použití a mezi její výhody patří například zásobníky až na 350 listů s dvoucestným podavačem papíru, široká konektivita včetně spolupráce s hlasovými asistenty.

Nová tiskárna je o 18 procent menší než její předchůdce PIXMA iP7250 a může se pochlubit mnoha užitečnými vlastnostmi včetně hlasového ovládání, bohaté konektivity nebo XXL zásobníků šetřících náklady na inkoust. Tiskárna má 2 zásobníky papíru na 250 a100 listů, takže zvládne i větší provoz. Za pozornost stojí i dvoucestný podavač papíru – zadní podavač si poradí se všemi druhy papíru včetně matného i lesklého, od velikosti 8,9 × 8,9 cm až po formát A4.

7-jan-eur-btob-ambient-01-nahled

Canon PIXMA TS705 využívá pět samostatných inkoustů, a může tak zajistit kvalitní tisk dokumentů včetně výrazného textu stejně jako fotografií i kreativních výstupů. Oddělení jednotlivých zásobníků umožňuje měnit pouze tu barvu, která došla.

Nejnovější přírůstek do portfolia značky Canon umožňuje tisknout i z chytrých zařízení, a to prostřednictvím Wi-Fi – pomocí aplikace Canon PRINT, která je kompatibilní s operačními systémy iOS a Android.  Nová tiskárna může snadno sloužit i jako kopírka. Využít lze také Ethernetu a dosáhnout na výhody bezpečného, vysokorychlostního připojení.

Díky přístupu ke službě PIXMA Cloud Link mohou uživatelé dokumenty i fotografie tisknout z cloudových služeb. Canon PIXMA TS705 je kompatibilní s technologiemi AirPrint (iOS) a Mopria (pro Android), které umožňují přímý tisk z chytrých zařízení bez nutnosti využívat speciální aplikace. Tiskárna Canon PIXMA TS705 bude v prodeji od února 2019.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení