Menu

Nejrychlejší herní monitor od AOC

23.05.2017 10:04 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nejrychlejší herní monitor od AOC

Nejrychlejší herní monitor od AOC | foto: CHIP

Zatím nejrychlejší herní monitor z produkce AOC s technologií Nvidia G-SYNC, model AGON AG251FG se pyšní obnovovací frekvencí 240 Hz, časem odezvy 1 ms a také funkcí Nvidia ULMB pro redukci rozmazaného pohybu.

Kromě toho monitor zaujme i dalšími prémiovými herními vychytávkami, jako je AOC Shadow Control nebo ergonomický stojan AOC Ergo Dial. AGON AG251FG od AOC nabízí 24,5" Full HD TN panel (poměr stran 16:9, 1920 x 1080 bodů). S obnovovací frekvencí 240 Hz a vestavěným modulem Nvidia G-SYNC je perfektní volbou pro hráče s grafickou kartou Nvidia. Technologie G-SYNC synchronizuje obnovovací frekvenci monitoru s GPU grafické karty, aby nedocházelo k trhání, skákání a zpoždění obrazu. Čas odezvy 1 ms a funkce Nvidia ULMB taktéž snižují rozmazání pohybu nebo „ghosting”. Hráči si tak mohou plně vychutnat krásně ostrou grafiku i v těch nejrychlejších scénách. „V AOC chápeme význam produktů NVIDIA pro všechny skalní hráče a nadšence. Každý rok vylepšujeme herní zážitek prostřednictvím nejmodernějších technologií grafických karet. Proto také nyní představujeme vylepšenou G-SYNC verzi našeho oceněného 240Hz monitoru,“ říká František Koutník, country manager pro Českou republiku a Slovensko společnosti MMD.

Podobně jako všechny monitory AGON nabízí i model AG251FG řadu funkcí, které zvyšují komfort a výkon hráčů. Jmenujme ergonomický stojan Ergo Dial s možností náklonu, otočení a úpravy výšky (pomocí pohodlného měřítka), dále vysunovací držák na sluchátka a držadlo pro snadný transport. Technologie Flicker Free od AOC minimalizuje blikání a tím také únavu očí. Funkce Low Blue Light zase brání škodlivému modrému světlu a funkce Shadow Control projasní i velmi tmavá místa, aniž by to mělo vliv na zbytek obrazovky.

AOC AGON AG251FG by měl být k dispozici v srpnu 2017 za cenu 16 189 Kč (599 eur).

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení