Menu

Nejrychlejší typ SD paměťové karty s kapacitu až 64 GB

23.08.2012 12:20 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nejrychlejší typ SD paměťové karty s kapacitu až 64 GB

Nejrychlejší typ SD paměťové karty s kapacitu až 64 GB | foto: CHIP

Společnost Verbatim představila řady SDHC a SDXC karet s UHS-I specifikací – nejrychlejší dnes dostupnou kategorii SD karet s rozhraním dosahujícím rychlosti až 104 MB/s. UHS-I SDHC a SDXC paměťové karty jsou vhodné pro rychlé ukládání a přenos HD videa a digitálních fotografií ve vysokém rozlišení.

UHS-I SDHC a SDXC karty společnosti Verbatim splňují standardy stanovené SD asociací a nabízejí vysokou rychlost čtení 90 MB/s (600x) a velmi rychlost zápisu 25 MB/s (166x). Karty nabízí ochranu proti nechtěnému vymazání dat a kapacitu až 64 GB.

Paměťové karty Verbatim umožňují profesionálním fotografům a kameramanům používat fotoaparáty a videokamery vybavené SDHC nebo SDXC sloty. Nemusí se tedy spoléhat pouze na CompactFlash nebo SSD. Verbatim UHS-I SDHC karty jsou k v prodeji již nyní a stojí 749 Kč (16 GB karta) a 1 249 Kč (32 GB). UHS-I SDXC karta s kapacitou 64 GB bude k dispozici v průběhu tohoto roku.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení