Menu

Nejtenčí 2TB externí disk

25.04.2016 13:05 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nejtenčí 2TB externí disk

Nejtenčí 2TB externí disk | foto: CHIP

Externí disk Backup Plus Ultra Slim je podle Seagatu nejtenčím 2TB přenosným diskem na světě. K novince získáte bezplatně 200 GB prostoru na cloudovém úložišti a zálohovací software Lyve. 

S tloušťkou 9,6 mm je 2,5“ externí disk o více než 50 % tenčí než ostatní 2TB disky. Díky úložné kapacitě až 2 TB se vám do kapsy vejde více než půl milionu písní, 320 tisíc fotek nebo 240 hodin videa v HD rozlišení. Disk v kovovém provedení je k dispozici ve dvou barvách - zlaté nebo platinové.

bup-ultra-slim-silver-profile-hi-res-3000x3000-nahled

Backup Plus Ultra Slim disponuje softwarem Seagate Dashboard, který uživatelům nabízí zálohu dat na vyžádání jedním kliknutím nebo možnost zálohu naplánovat. S diskem získáte také 200 GB prostoru na cloudovém úložišti Microsoft OneDrive po dobu dvou let. Zařízení obsahuje také software Lyve, který pomáhá uživatelům chránit fotky a videa z digitálních fotoaparátů a smartphonů, a automaticky je organizuje do jedné knihovny dostupné z jakéhokoli mobilu nebo počítače. Model Backup Plus Ultra Slim se prodává za 3290 Kč (2TB verze), nebo 2290 Kč (1TB verze).

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení