Menu

Nenechte se vyrušovat okolním světem

10.02.2014 10:11 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Nenechte se vyrušovat okolním světem

Nenechte se vyrušovat okolním světem | foto: CHIP

Uzavřená sluchátka Quiet Comfort 15i s patentovanou technologií BOSE Acoustic Noise Canceling umožní prožít si oblíbenou hudbu bez vyrušování.

Stylová sluchátka Quiet Comfort 15i představují uzavřený systém s potlačením okolního ruchu a s praktickým mikrofonem na přijetí/ukončení hovoru, pomocí kterého můžete jednoduše přepínat mezi posloucháním muziky a telefonováním. 

Technologie Acoustic Noise Canceling je inovace od Bose, která umožňuje vázané vylepšení potlačení šumu v širokém spektru frekvencí a zároveň zachovává věrnost zvuku nebo požadovanou pohodu z poslechu. Aktivní ekvalizér elektronicky vylaďuje frekvenční odezvu, a zajišťuje tak dokonalý zvukový výkon. Sluchátka Quiet Comfort 15i jsou vhodná pro připojení k iPhone či jiným telefonům a MP3 přehrávačům. Koncová cena sluchátek Quiet Comfort 15i je 7 990 Kč včetně DPH.

babs

 

 Součástí balení je: 

  • Samostatná sluchátka Quiet Comfort 15i
  • Odnímatelný napájecí kabel
  • Praktický cestovní box
  • Adaptér do letadla

Zdroj: TZ BaSys.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení