Menu

Nitro: Křeslo pro hráče

26.06.2017 11:42 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nitro: Křeslo pro hráče

Nitro: Křeslo pro hráče | foto: CHIP

Oblíbená značka herního vybavení, Genesis, představuje nové modely křesel pro hráče počítačových her Nitro 330 a Nitro 350 celé v černé barvě.

Židle pro hráče počítačových her musí být funkční a pohodlné. Jejich barva pak vyjadřuje hráčovu osobnost. Genesis přidává další barevné kombinace do produktové řady křesel pro hráče Nitro, tentokrát kompletně černou.

Modely křesel pro hráče počítačových her Nitro 330 a Nitro 350 byly dodávány v barevných kombinacích černo-červené a černo-modré. Nyní budou nabízeny i v plně černém provedení. Dále se připravuje kombinace černo-zelená. Kompletně černé provedení bude dále rozšířeno na další modely křesel pro hráče této značky.

Modely Nitro 550 a 330 se vyznačují profilovaným čalouněním, měkkými výstelkami opěrek a pěnovou výplní sedáku i zádové části křesla. Oba modely umožňují hráčům nastavit jednotlivé ovládací prvky křesel, jako je výška, sklon atd. Je to právě variabilita nastavení, která vede k obchodnímu úspěchu těchto křesel.

Herní křeslo Genesis Nitro 330 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů. Doporučená koncová cena včetně DPH je 3990 Kč, v případě modelu Nitro 550 pak 5168 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení