Menu

Nokia Oro: Luxusní smartphone

25.05.2011 07:59 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nokia Oro: Luxusní smartphone

Nokia Oro: Luxusní smartphone | foto: CHIP

Nokia Oro přináší kombinaci kůže, zlata a safírového skla v tenkém a stylovém designu

Nokia Oro je vyrobena z kůže od společnosti Bridge of Weir Leather, její povrch je pokryt 18karátovým zlatem a tlačítko pro vstup do menu tvoří safírový křišťál. Tento prémiový chytrý telefon nabízí 8megapixelový fotoaparát a 3,5“ AMOLED displej chráněný odolným zesíleným sklem. Nokia Oro bude na pultech českých obchodů k dostání v létě tohoto roku, a to ve dvou barevných variantách (Nokia Oro Light a Nokia Oro Dark). Protože se jedná o prémiový produkt, nabízen bude pouze limitovaný počet kusů.

Prodejní balení Nokia Oro také obsahuje cenami ověnčený Bluetooth headset Nokia J, pozlacený 18 karátovým zlatem. Nokia J nabízí technologii společnosti Nokia „Always Ready,“ díky níž stačí uživateli při příchozím hovoru jednoduše zvednout  headset a začít mluvit. To vše při výdrži baterie ve stand-by režimu až po dobu tří měsíců.

Nokia Oro se začne distribuovat v příštím čtvrtletí s nejnovějším updatem operačního systému Symbian pod názvem Anna. Ten uživatelům nabídne rozšířené možnosti v psaní textu, Ovi Mapy s novými funkcemi nebo třeba vylepšený webový prohlížeč. Orientační maloobchodní cena telefonu bez dotací a daní je 800 EUR.


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení