Menu

Nová funkce pro YouTube: co znamená červený kruh kolem ikon některých kanálů

23.02.2022 17:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Nová funkce pro YouTube: co znamená červený kruh kolem ikon některých kanálů

Nová funkce pro YouTube: co znamená červený kruh kolem ikon některých kanálů | foto: Kaufdex/Pixabay

Google představil novou funkci pro svou videoplatformu YouTube. Uživatelé nyní mohou vidět červené kruhy kolem profilových obrázků u některých kanálů. Co to znamená?

V aplikaci pro YouTube se objevila nová funkce. Jak na Twitteru prozradil provozní ředitel služby, Neal Mohan, uživatelé mohou kolem některých profilových obrázků vidět zvýraznění červeným kruhem. To znamená, že provozovatel takto označeného profilu zahájil na svém kanálu živý přenos. Pokud uživatelé na profilový obrázek s červeným indikátorem kliknou, budou na právě probíhající "live stream" přesměrováni.

ytcircletwitter

| Zdroj: Twitter/Neal Mohan (@nealmohan)

Aktualizace YouTube: u ostatních aplikací už je podobná funkce známá

V YouTube je sice tato funkce nová, ale v jiných aplikacích je zavedena už déle. Uživatelům tedy nebude činit žádné problémy si na ni rychle zvyknout.

Nová funkce se v současné době zavádí pro všechny uživatele video služby. Pokud se ve vaší aplikaci živé přenosy ještě nezobrazují, může to být způsobeno tím, že buď v danou chvíli nikdo živý přenos nezahájil, nebo se k vám ještě nedostala příslušná aktualizace. Proces zavádění je postupný, tak jak jsme u plošných online updatů zvyklí.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení