Menu

Nová generace 3D monitorů

03.08.2011 13:06 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nová generace 3D monitorů

Nová generace 3D monitorů | foto: CHIP

Společnost LG Electronics, představila novou generací 3D monitorů. Ta nabízí 3D obraz díky technologii LG CINEMA 3D. Na český a slovenský trh přichází model LG D2342P.

Společnost LG představila nový model 3D monitoru – LG D42P s úhlopříčkou 23“. Ten je vybavený technologií LG CINEMA 3D, která zaručuje jasný a ostrý obraz bez blikání a možnost sledovat obraz ze širokých úhlů. Monitory s technologií LG CINEMA 3D mají certifikace společností TÜV a Intertek.
Pro 3D zobrazení stačí jednoduché pasivní brýle, které jsou velmi lehké a levné. Brýle mají polarizovaná skla, každé oko pak vidí tu část obrazu, která je třeba pro vytvoření stereoskopického 3D efektu. Monitory jsou vybaveny konektorem HDMI 1.4, takže bez problémů k nim připojíte jakékoliv zařízení s podporou 3D obrazu. Kromě toho zvládá monitor převod 2D obrazu do 3D v reálném čase.
3D monitory jsou na českém a slovenském trhu dostupné od července 2011. Model LG D2342P s úhlopříčkou 23“ (56 cm) se prodává za 6 999 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení