Menu

Nová generace ThinkPadu 13

19.05.2017 10:48 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nová generace ThinkPadu 13

Nová generace ThinkPadu 13 | foto: CHIP

Notebooky Lenovo ThinkPad 13 jsou vhodné pro podnikatele, studenty i pedagogy. Mají nízkou hmotnost, dlouhou výdrž baterie a odolnou konstrukci. Nabízí dotykový displej a podsvícenou klávesnici.  

Tělo notebooku Lenovo ThinkPad 13 je pevné a lehké. Váží 1,44 kg a je 19,88 mm tenký. Na baterie podle výrobce vydrží až 14,5 hodiny. 13,3palcový notebook je k dispozici jak v klasické černé barvě, tak nově i ve stříbrném barevném provedení. IPS displej s rozlišením až Full HD (1920x1080) disponuje úpravou proti odleskům. Dotykový panel intuitivní ovládání. S notebookem je možné uspořádat také webové konference – je vybaven integrovanou 720p HD webkamerkou a dvojicí mikrofonů.

Srdcem modelu ThinkPad 13 je až sedmá generace procesorů Intel Core i7, která se společně s až 32 GB RAM DDR4, operačním systémem Windows 10 Pro a rychlým PCle SSD úložištěm s kapacitou až 512 GB stará o vysoký výkon a svižný chod notebooku. Čtečka otisku prstů umožňuje přihlašování pomocí biometrických údajů, zatímco šifrování dTPM 2.0 zvyšuje ochranu soukromých i pracovních dat uložených v počítači. Notebook disponuje oboustranným konektorem USB typu C a třemi USB 3.0 konektory. Konektor OneLink+ umožňuje přeměnit notebook na plně vybavené pracovní zázemí a zároveň zařízení napájí. Nový model notebooku Lenovo ThinkPad 13 je na našem trhu dostupný za cenu od 23 190 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení