Menu

Nová myš Genesis se super optickým snímačem

26.05.2017 11:53 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nová myš Genesis se super optickým snímačem

Nová myš Genesis se super optickým snímačem | foto: CHIP

Počítačová myš Krypton 500 výrobce herního příslušenství Genesis je vybavena optickým snímačem PixArt PMW 3325, který přináší maximální citlivost až 7200 DPI.

Citlivost lze samozřejmě měnit a vybírat mezi sedmi úrovněmi. Myš používá spínače tlačítek Omron s životností 10 milionů kliknutí.

Myš je dodávána s propracovaným ovládacím softwarem a vnitřní pamětí. Uživatel může měnit podle své potřeby citlivost, podsvícení nebo rychlost odezvy od 125 do 1000 Hz. Dále myš umožňuje editovat a ukládat makra a jednotlivé profily. Značka Genesis se zaměřuje nejen na moderní design svých produktů, jako je například efektní podsvícení, ale také na funkční aspekty myši. Tato myš je velmi lehká, váží pouze 98 g, je ergonomicky tvarovaná a povrchová gumová úprava zajišťuje optimální uchopení.

Myš Genesis Krypton 500 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a doporučená koncová cena včetně DPH je 620 Kč.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení