Menu

Nová řada notebooků Acer Aspire V Nitro

15.08.2014 20:44 | Michal Bareš + Přidat komentář
Nová řada notebooků Acer Aspire V Nitro

Nová řada notebooků Acer Aspire V Nitro | foto: CHIP

Acer uvádí na trh novou řadu 15,6“ a 17,3“ notebooků s tloušťkou do 25 milimetrů, výrazným designem a výkonem, který má stačit i náročným uživatelům. Dobrá zpráva je, že si zájemci budou moci připlatit i za SSD disk. 

web-as-vn7-591-vn7-571-acer-02-nahled

Acer Aspire V Nitro

Nová řada notebooků Aspire V Nitro se začne prodávat od začátku září, přičemž cena 15,6" model bude začínat na ceně 19 990 Kč, zatímco 17,3" bude startovat na 21 990 Kč. Modely s oběma úhlopříčkami budou postaveny na procesorech Intel Haswell v kombinaci s dedikovanou grafickou kartou nVidia GeForce, budou mít dvě Wi-Fi antény, čtyři integrované reproduktory s celkovým výkonem 8 W a všechny verze mají mít IPS displej s Full HD rozlišením.

Tisková zpráva je plná designových a funkčních „vychytávek“, z nichž nás zaujala technologie Acer Dust Defender, která má zabraňovat usazování prachu v notebooku. Podle výrobce je jejím základem vysokorychlostní kovový ventilátor, z nějž lze zachycené nečistoty snadno vyjmout. Při každém testu notebooky rozmontováváme, což je stále složitější, takže už se těšíme, až si očistu tohoto notebooku sami vyzkoušíme v testlabu. Fotografie řeknou víc než tisíc slov, chytřejší budeme po provedení testu. 

web-as-vn7-791-vn7-591-vn7-571bl-nahled

Acer Aspire V Nitro

web-as-vn7-591-vn7-571-backlight-kb-05-nahled

Acer Aspire V Nitro

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení