Menu

Nová vlajková loď ultrazoomů Olympus

23.08.2012 12:40 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nová vlajková loď ultrazoomů Olympus

Nová vlajková loď ultrazoomů Olympus | foto: CHIP

Nový fotoaparát Olympus SP-820UZ nabízí 40násobný optický zoom. Jde přitom o kompaktní přístroj vybavený 3“ displejem a řadou zajímavých funkcí.

Pro zájemce o kompaktní fotoaparát s vysokým optickým výkonem uzavřeným v jednom těle je zde nový model SP-820UZ - vlajková loď řady Ultra Zoom firmy Olympus. Začíná přitom na ohnisku 22,4 mm.  Toto ohnisko dokáže zachytit širokoúhlé záběry krajinek, interiérů či skupin lidí.

Zbytek specifikací je také zajímavý: Full HD video, vysokorychlostní video a nastavitelná video frekvence kombinovaná spolu s iHS technologií, CMOS senzorem a procesorem TruePic V jsou ty nejdůležitější z nich. Výsledkem je rychlá odezva spouště, rychlé reakce fotoaparátu, ostré snímky a nízká hladina šumu. Fotoaparát bude nabízen ve stříbrné nebo černé barvě.

Fotoaparát nabízí rozlišení 14 megapixelů.  Pro milovníky velkých přiblížení je zde navíc funkce Super resolution Zoom. Díky němu se ohnisko násobí dvakrát, a je tedy možné docilit až 80x zvětšení. SP-820UZ poskytuje svým majitelům také HDR korekce, režim pro noční focení z ruky či duální stabilizátor obrazu. Smart Panorama je jednou z dalších funkcí, která automaticky spojí řadu fotografií do jednoho panoramatu. Pro vylepšení záběrů je k dispozici také 12 uměleckých (magických) filtrů. Rozměry činí 117×78×93 mm a hmotnost 485 gramů včetně baterií a karty.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení