Menu

Nové ceny roamingu O2

24.06.2010 11:45 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nové ceny roamingu O2

Nové ceny roamingu O2 | foto: CHIP

Od 1. července 2010 snižuje Telefónica O2 v rámci Eurotarifu ceny volání. Oproti původním cenám zaplatí zákazníci u příchozích hovorů o 1,45 Kč méně, u odchozích pak ušetří 1,28 Kč. U deseti minutového příchozího hovoru tak jde o úsporu více než 14 korun. Příchozí hovory jsou účtovány po vteřinách, u odchozích hovorů se zákazníkovi účtuje prvních započatých 30 vteřin a poté také po vteřinách. Dochází také ke snížení ceny za odchozí SMS, za kterou zákazníci nově zaplatí 3,30 Kč. Nabídka platí pro všechny zákazníky předplacených i paušálních služeb.

Balíčky SMS Roaming

Zákazníci, kteří často cestují a potřebují posílat SMS, mohou využít roamingové SMS balíčky. Za SMS Roaming 25 s pětadvaceti zvýhodněnými zprávami zaplatí 50 Kč. SMS Roaming 50 s padesáti zvýhodněnými zprávami pak pořídí za 100 Kč. Odeslání jedné zprávy je tak vyjde v případě obou balíčků pouze na dvě koruny. Balíčky lze aktivovat jednou za třicet dní, a to zasláním SMS ve tvaru SMS25 (nebo SMS50) na číslo 999111. Deaktivace probíhá automaticky po uplynutí třiceti kalendářních dní.

EU limit pro stahování dat

Zákazníci paušálních a předplacených služeb již nemusí mít v zahraničí obavy z nechtěných vysokých útrat za datové služby. Od 1. července 2010 ohlídá přenos roamingových dat služba EU limit, která stahovaní povolí do maximální výše 1 512 Kč. O postupném spotřebování dat je zákazník informován prostřednictvím SMS zpráv. První obdrží po dosažení 80 % limitu, další pak při jeho celkovém vyčerpání. Limit je aktivován automaticky, jeho odblokování či opětovné zapnutí si může zákazník nastavit libovolně, a to prostřednictvím speciální telefonní linky +420720720721. Ta je všem zákazníkům k dispozici bezplatně, a to jak pro volání z České republiky, tak ze zahraničí.

 

Země Odchozí hovory Příchozí hovory Odchozí SMS

Původně Kč/min.

vč. DPH

Nová cena Kč/min. vč. DPH Původně Kč/min. vč. DPH Nová cena Kč/min. vč. DPH Původně Kč/min. vč. DPH Nová cena Kč/min. vč. DPH
EU 13,21 11,93 6,05 4,59 3,40 3,30

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení