Menu

Nové černobílé multifunkce OKI

20.03.2015 13:44 | Michal Bareš + Přidat komentář
Nové černobílé multifunkce OKI

Nové černobílé multifunkce OKI | foto: CHIP

OKI představila tři nové černobílé LED multifunkce formátu A4 s rychlým tiskem, barevným skenerem, nízkými tiskovými náklady a tříletou zárukou.

oki-mb492dn-34-web-nahled

OKI B492dn

Nové černobílé multifunkce nesou označení OKI MB472dnw, MB492dn a MB562dnw, mají 7palcový barevný dotykový panel, barevný skener, nízkou spotřebu a podle výrobce by měly tisknout za výhodnou cenu. OKI MB472dnw je určená pro skupiny do 10 uživatelů a tiskne rychlostí 33 stran za minutu (první stránka za 5 vteřin). Její zásobníky pojmou až 880 listů papíru. Černobílá multifunkce OKI MB492dn má rychlost tisku až 40 stran za minutu, první stranu prý zvládne za 4,5 s.

Nejvyšší model OKI MB562dnw pak vytiskne 45 stran za minutu (první stranu za 4,5 vteřiny), přičemž kapacitu zásobníků lze navýšit až na 1 160 listů. Modely označené „w“ v sobě kromě portu pro Gigabit Ethernet integrují také Wi-Fi připojení.

 

Všechny tři modely disponují automatickým oboustranným tiskem i automatickým oboustranným podavačem papíru (RADF) pro skenování a kopírování. Součástí výbavy je také port pro Gigabit Ethernet a 3GB flash úložiště eMMC (Embedded Multi-media Card) pro rychlejší zpracování velkých tiskových úloh, uložení dokumentů a fontů a pro zabezpečený tisk. Dva nejvyšší modely lze vybavit tonery s kapacitou až 12 tisíc stran.

 

Všechny modely podporují Google Cloud Print a jsou kompatibilní s Apple AirPrint pro vzdálený tisk odkudkoliv bez nutnosti přímého propojení se zařízením. Pro tisk z Androidu existuje také bezplatná mobilní aplikace OKI Mobile Print. Uvedená zařízení splňují certifikace Energy Star 2.0 a Blue Angel. Jsou vybavena tichým režimem pro nižší hlučnost i spotřebu, také se rychleji probouzejí z módu hlubokého spánku, který spotřebovává mnohem méně energie. Funkce Eco Mode a režim hlubokého spánku plus režim automatického vypnutí snižují spotřebu energie až na 0,5 W.

Všechny multifunkční tiskárny OKI mají po registraci prodlouženou bezplatnou 3letou záruku. Doporučené koncové ceny nových modelů bez DPH jsou 10 970 Kč (OKI MB472dnw), 14 990 Kč (OKI B492dn) a 18 390 Kč (OKI MB562dnw).

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení