Menu

Nové disky Turbo NAS

14.02.2014 14:16 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nové disky Turbo NAS

Nové disky Turbo NAS | foto: CHIP

Společnost QNAP přichází na trh s novou sérií NAS disků TS-x70 Tower Series Turbo, které budou k dispozici se 4, 6 nebo 8 pozicemi pro 3,5" pevné disky. Kromě toho také podporují zapojení několika expanzních jednotek QNAP RAID (modely REXP-1200U-RP), díky čemuž se celková kapacita takové sestavy může dostat až na 100 TB.

qnaptsx70-nahled

Tato série nabídne vysoký výkon, neboť je založena na dvoujádrovém procesoru Intel Pentium na frekvenci 2,6 GHz, a k dispozici jsou 2 GB paměti RAM. Dvojice gigabitových portů zajistí vysokou datovou propustnost až 450 MB/s při čtení a 423 MB/s při zápisu. Na NAS serveru běží nejnovější verze operačního systému QNAP QTS 4.0 s podporou VMware vSphere, Citrix XenServer, Microsoft Hyper-V a Windows Server 2012. Všechny modely také mají výstup HDMI a dva porty USB 3.0. Externí paměťová úložiště lze připojit i přes dvojici eSATA portů. Servery se liší počtem diskových šachet a jsou určeny pro menší i větší podniky.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení