Menu

Nové interní SSD disky NVMe PCIe a SATA3 M.2

01.07.2020 12:20 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Nové interní SSD disky NVMe PCIe a SATA3 M.2

Nové interní SSD disky NVMe PCIe a SATA3 M.2 | foto: CHIP

Verbatim představil řadu M.2 2280 interních SSD disků, vhodných pro upgrady desktopů, ultrabooků a notebooků

S využitím 3D NAND technologie v kombinaci s poslední generací ovladače poskytuje Verbatim M.2 SSD možnost, jak zlepšit dobu odezvy vašeho systému – nabízí rychlejší dobu zapnutí, vypnutí a načítání i plynulejší multitasking. NVMe rozhraní bylo navrženo speciálně pro technologii SSD disků, aby bylo dosaženo maximálního výkonu snížením počtu úzkých míst systému a času latence. Verbatim Vi3000 NVMe PCIe M.2 SSD disk tohoto plně využívá, a díky tomu produkuje velmi vysoké rychlosti čtení a zápisu až 3 100 / 2 900 Mb/s, což je 50krát rychlejší než běžný pevný disk.

Pro počítače bez rozhraní NVMe PCIe jsou určeny disky Verbatim Vi560 S3 M.2 SSD, jak upgrade z mechanických pevných disků nebo starších 2D NAND SSD disků. S rychlostí čtení / zápisu až 560 Mb/s / 520 Mb/s* (což je desetkrát rychlejší než pevný disk) mohou zvýšit výkon a úroveň produktivity jakéhokoliv notebooku nebo PC s klasickým pevným diskem.

Všechny Verbatim M.2 SSD disky jsou dodávány v plné škále kapacit.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení