Menu

Nové přenosné reproduktory LG

30.08.2016 14:36 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nové přenosné reproduktory LG

Nové přenosné reproduktory LG | foto: CHIP

Společnost LG Electronics představila nové přenosné reproduktory v různých barvách a netradičním designu. Mají zvýšenou odolnost a nízkou hmotnost.

Velmi lehký model přenosného reproduktoru LG PH1 s vestavěným barevným podsvícením je vhodný k použití například při večerním grilování nebo party s přáteli. Výdrž baterie je 5 hodin. Modely PH2 a PH4 vynikají svou odolností, a to i vůči dešti nebo stříkancům vody. Navíc mají podle výrobce skvělý zvuk, dlouhou výdrž (PH2 6 hodin, PH4 10 hodin), 360° reprodukci zvuku a nízkou hmotnost. Funkce Bass Boost zajišťuje perfektně čistý zvuk, funkce Dual Passive Radiatores pak u modelu PH4 zlepšuje kvalitu zvuku i basů.

Vzhled modelu PH3 připomínající malý svícen z něj dělá praktickou dekoraci stolu prostřeného k večeři i nenápadné ozvučení večerní terasy. Kromě čistého zvuku a barevného podsvícení je jeho velkou předností i 10hodinová výdrž baterie.

Modely PH2, PH3 a PH4 lze připojit i ke starším zařízením, která nedisponují Bluetooth (např. MP3 či CD přehrávače). Pro ostatní zařízení s Bluetooth reproduktory umožňují simultánní připojení až dvou různých přístrojů díky funkci Multi Point. Nové reproduktory budou představené v rámci veletrhu IFA 2016 od 2. do 7. září, Hall 18, Messe Berlin a následně se objeví na českém a slovenském trhu v průběhu třetího čtvrtletí.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení