Menu

Nové ThinkPady řady E jsou výkonnější a bezpečnější

04.02.2019 11:38 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nové ThinkPady řady E jsou výkonnější a bezpečnější

Nové ThinkPady řady E jsou výkonnější a bezpečnější | foto: CHIP

Série ThinkPadů E, která je určena především menším a středním podnikům, i těm, kdo mají rádi styl, bude letos obohacena o nové modely E490 a E590.

Notebooky mají stylový design a vyznačují se spolehlivostí a odolností. Osmá generace procesorů Intel Core zaručuje svižnou a pohodlnou práci, zatímco bezpečnostní prvky jako čtečka otisků prstů se postará o ochranu dat.

ThinkPad E490 se vyznačuje především tenkým a lehkým provedením. Přidejte k tomu až 13hodinou výdrž baterie a odolnou kovovou konstrukci a máte ideálního partnera na cestování. Základem obou počítačů je procesor 8. generace Intel Core i7, který zajišťuje dostatečný výkon pro hladký běh. Grafickou katu si můžete zvolit buď integrovanou, nebo dedikovanou od AMD. Dále je možné přidat i druhé úložiště a rozšířit tak své kapacity pro další práci či multimédia.

Model E490 je vybaven 14palcovým antireflexním displejem jako jeho předchůdci. E590 (na úvodním obrázku) disponuje o něco větším 15,6palcovým displejem. U obou si můžete vybrat mezi HD a FullHD s IPS variantou. Lenovo samozřejmě myslí i na bezpečnost. E490 i E590 mají dedikovaný čip TPM, který šifruje citlivá data, a nově i Windows Hello doplněný o čtečku otisků prstů. Vaše data jsou tedy dobře chráněna a nemusíte se strachovat o jejich ztrátu.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení