Menu

Novinky HP do kanceláří

15.09.2017 11:34 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Novinky HP do kanceláří

Novinky HP do kanceláří | foto: CHIP

HP představila nové prémiové podnikové notebooky a all-in-one (AiO) zařízení společně s monitory a dalším příslušenstvím. 

Podle společnosti HP jsou její nové produkty uzpůsobeny novým trendům. Mezi ně patří to, že 54 procent vykonané práce se odehrává mimo kancelář a podle předpokladů by měl čas strávený prací z domova narůst o 150 procent už v příštích dvou letech. Uživatelé očekávají, že se technologie prolne pracovním i osobním životem a přinese jim zlepšení produktivity.

Proto byla řada notebooků HP Elite 1000 navržena s ohledem na to, že práce dnes stále častěji probíhá mimo tradiční kancelář. Dostala proto velmi tenkou a lehkou konstrukci, výkon, jasné displeje a kromě toho ustojí i testovací zátěž podle standardu MIL-STD. Výborně se proto hodí pro práci i pro zábavu a nabízí výbornou konektivitu.

Díky speciálním vestavěným klávesám může uživatel ovládat hovory stiskem tlačítka, nechybí certifikace pro Skype for Business, zvuk vyladěný společností Bang & Olufsen, funkce HP Audio Boost ani funkce pro minimalizaci okolního šumu při audio a videohovorech. Kromě toho dostala řada Elite 1000 také HP PhoneWise-  řešení pro Windows, se kterým lze psát zprávy a telefonovat z PC na zařízení iOS i Android.

 

Nová zařízení v této řadě jsou:

HP EliteBook x360 1020 G2 – podle HP nejtenčí a nejlehčí byznysový konvertibilní počítač , který lze používat v celkem pěti módech a který podporuje také digitální pero.

elitebook-x360-1020-g2-nahled

HP EliteBook 1040 G4 – výkonný ultratenký 14palcový byznysový notebook. Zvládne nejnáročnější pracovní úkoly díky čtyřjádrovým procesorům Intel Core i7 s technologií vPro, volitelnému adaptéru WWAN a baterii s dlouhou životností. Po splnění pracovních povinností se může tento stroj proměnit v plnohodnotnou herní stanici díky volitelné externí grafice akcelerátoru OMEN od HP.

hero-product2-tcm245-2506902-tcm245-2507003-tcm245-2506902

HP EliteOne 1000 AiO - první počítač typu AiO navržený pro zlepšení možností spolupráce. Mimo jiné je vybaven 2Mpx oboustrannou vyskakovací webkamerou, která se hodí pro videokonference. Zároveň uživatelům nabídne výkon stolního počítače s až 7. generací procesorů Intel Core i7 a volitelnou cache pamětí Intel Optane. Se třemi variantami displeje – včetně 23,8palcového FHD, 27palcového 4K a 34palcového zakřiveného displeje – si lze počítač přizpůsobit přímo na míru a dostat z videokonferencí nebo domácího sledování filmů co nejvíc.

hp-elitedisplay-e273m-nahled

Monitory HP Elite - uživatelé, kteří využívají více monitorů najednou, potěší nejnovější řada monitorů, které mají nyní elegantní design s téměř neviditelnými rámečky na třech stranách, díky kterým je výsledný spojený obraz bez rušivých přechodů.

HP USB-C Mini Dock  - uživatelům, kteří jsou stále v pohybu, přináší HP dvě možnosti rozšíření – dobíjení a konektivita mimo kancelář s dokovací stanicí HP USB-C Mini Dock a dobíjecí stanicí HP USB-C Notebook Power Bank.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení