Menu

Nový bezpečnostní program pro platformu iOS

30.01.2013 05:20 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nový bezpečnostní program pro platformu iOS

Nový bezpečnostní program pro platformu iOS | foto: CHIP

Software chrání uživatele před podvody a útoky na síti. Díky technologii AVG LinkScanner dokáže kontrolovat linky, na něž může uživatel kliknout, a blokovat webové stránky a odkazy, které by mohly mít škodlivé obsahy nebo distribuovat malware.

Program, který je zatím k dispozici pouze v angličtině pod názvem AVG Safe Browser for iOS, rovněž obsahuje aktivní prvek pro kontrolu nad online soukromím uživatele. Funkce AVG Do Not Track uživatele informuje, které stránky a jakým způsobem ho sledují při pohybu na síti a jaké informace o něm shromažďují. Uživatel může následně konkrétní sledování a sběr dat umožnit, nebo ho zakázat. Sbíraná data mohou být například využita při přesnějším cílení online behaviorálního marketingu.

 

 

AVG Safe Browser je kompatibilní s iOS 4.3 a vyšším a je ke stažení zdarma na Apple App Store.

Pro více informací navštivte AVG Media centrum: http://mediacenter.avg.com/en/press-tools/avg-for-mobile/avg-safe-browser-for-iOS.html

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení