Menu

Nový reproduktor od Ultimate Ears

05.02.2014 10:10 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nový reproduktor od Ultimate Ears

Nový reproduktor od Ultimate Ears | foto: CHIP

Přenosný reproduktor s připojením přes Bluetooth obohacuje produktovou řadu společnosti Ultimate Ears a nabízí skvělý zvuk, který si můžete vzít s sebou kamkoli.

miniboom-orange-nahled

Společnost Ultimate Ears představila nový přenosný reproduktor UE MINI BOOM, který je malý, ale poskytuje plný zvuk. Dodává se v několika variantách výrazných stylových barev. Díky baterii, která vydrží přehrávat hudbu až 10 hodin, a připojení přes rozhraní Bluetooth, je reproduktor UE MINI BOOM hudebním společníkem, který se hodí, když budete streamovat hudební videa, bavit se s přáteli nebo cestovat.

miniboom-group5b-nahled

Díky praktické nabíječce s konektorem micro-USB jej snadno dobijete. A navíc můžete bezdrátově spárovat dva reproduktory UE MINI BOOM, abyste získali dvojnásobně silný zvuk – stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci UE MINI BOOM (k dispozici je pro operační systémy iOS i Android). Reproduktor UE MINI BOOM bude k dostání prostřednictvím maloobchodních prodejen Apple a Apple e-shopů za doporučenou maloobchodní cenu 2719 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení