Menu

Nový Vodafone Smart prime 7

03.05.2016 11:02 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nový Vodafone Smart prime 7

Nový Vodafone Smart prime 7 | foto: CHIP

Telefon Vodafone Smart prime 6 má nového nástupce. Je jím Smart prime 7 s nejnovějším Androidem 6, vylepšeným designem, výkonnějším hardwarem a cenou 3 277 Kč.

Telefony z řady Smart 6 měly v minulém roce u zákazníků úspěch. Nástupce nazvaný Smart prime 7 přichází s 5“ IPS displejem a HD rozlišením s 293 PPI (počet pixelů na jeden palec). Je osazen nejnovějším operačním systémem Android ve verzi 6.0 Marshmallow. O výkon se stará čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 212, taktovaný na 1,3 GHz a 1 GB operační paměti. O dlouhý provoz na jedno nabití se postará baterie s kapacitou 2540 mAh.

Pro ukládání fotografií, dokumentů a dalšího uživatelského obsahu je připraveno interní úložiště o celkové kapacitě 8 GB. To lze dále rozšířit pomocí microSD karty až o 128 GB. Hlavní fotoaparát má rozlišení 8 megapixelů a LED blesk. Fotoaparát lze aktivovat i při zhasnutém displeji dvojitým poklepáním na tlačítko hlasitosti. Pro selfie nadšence je připraven přední fotoaparát s 5 megapixely. Smart prime 7 podporuje surfování na nejrychlejší datové síti LTE v plné šíři a nechybí mu ani NFC modul nebo Bluetooth ve verzi 4.0.

Vodafone Smart prime 7 je k dispozici v prodejních kanálech Vodafonu a jeho standardní cena bez závazku je 3 277 Kč. K dispozici je v černo-stříbrné variantě.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení