Menu

Nvidia Shield Android TV vstupuje na český trh

20.06.2016 16:59 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Nvidia Shield Android TV vstupuje na český trh

Nvidia Shield Android TV vstupuje na český trh | foto: CHIP

Alza.cz začíná jako výhradní partner prodávat nejvýkonnější herní konzoli s Androidem

Nvidia Shield Android TV je univerzální zařízení pro streamování multimédií z domácí sítě i internetu, které zároveň slouží jako herní konzole s možností instalace herních titulů z Obchodu Play nebo streamování her ze služby GeForce NOW.

Zařízení je postaveno na extrémně výkonné platformě Tegra X1, která pohání pravidelně aktualizovaný operační systém Android. Vysoký výkon umožňuje streamování obrazu v rozlišení až 4K v 10bitových barvách a 7.1 prostorovým zvukem. Podporovány jsou rozšířené služby a aplikace typu Netflix, Kodi, Plex či YouTube.

Kromě dálkového ovladače s mikrofonem pro hlasové ovládání vyhledávání a vstupem na sluchátka je součástí balení rovněž i herní gamepad, prostřednictvím kterého lze ovládat hry instalované z Obchodu Play nebo herní tituly streamované z GeForce NOW.

Nvidia Shield Android TV ve verzi s 16GB úložištěm, které lze rozšířit připojením externího disku přes rozhraní USB 3.0, je v prodeji za 5 499 Kč.

Podrobnou recenzi Nvidia Shield Android TV přineseme v Chipu 8/2016, který vychází v červenci. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení