Menu
CHIP Speedtest

O cestování se slevou je stále větší zájem

28.05.2015 14:03 | Radek Kubeš
O cestování se slevou je stále větší zájem

Přestože růst slevového segmentu zpomaluje, o cestování se slevovými portály je mezi českými zákazníky stále větší zájem.

Dle statistik B2B platební brány PayLo v meziročním srovnání 2013 a 2014 byl v této kategorii nárůst více jak 10 % a vloni od června do září Češi na slevových portálech za dovolené utratili přes 870 milionů korun (78 % z obratu celého slevového trhu). Nejexponovanější měsíce jsou se součtem bezmála 530 milionů pak červen a červenec. Cestování za celý rok 2014 zaznamenalo obrat přes 2,3 miliardy korun, a tedy cca 67 % celkového obratu slevových portálů.

dovolene-2015-nahled

Dvojka na trhu slevových serverů Pepa.cz pro letošní sezonu výrazně mění přístup k prodeji letních dovolených. Zákazníkům nově nabídne portfolio zájezdů, které bude přímo konkurovat cestovním agenturám a kancelářím, mnohdy však s cenou levnější, než jsou jejich last-minute nabídky. Díky posílení obchodního týmu a těsné spolupráci se zahraničními partnery se mu totiž daří připravovat výhradní nabídky tvořené slevovému trhu na míru.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení