Menu

Obrazový průvodce po IDF

19.09.2010 19:38 | Redakce Chip + Přidat komentář
Obrazový průvodce po IDF

Obrazový průvodce po IDF | foto: CHIP

Formou komentovaných fotografií z letošní konference IDF vás seznámíme se zajímavými technologiemi, které už se v praxi používají, nebo k tomu mají blízko, případně jde jen o zajímavé nápady, které jsou teprve ve vývoji.

Na letošní vývojářské konferenci IDF (Intel Developer Forum) sice nebylo tolik převratných novinek jako jindy, ale nějaké se přeci jen našly. Zajímavé byly především podrobnější informace o připravované řadě procesorů „Sandy Bridge“, které v příštím roce začnou postupně nahrazovat současné Core procesory. O tom jsme vás už ale informovali.
Kromě přednášek a seminářů je součástí IDF i výstava a prezentace zajímavých technologií a Intel „laboratoře“. Zde vám je představíme alespoň formou fotografií s komentářem. Intel je nejen výrobce procesorů pro počítače, ale stále více se snaží ovlivnit celé odvětví IT a proniká více čí méně úspěšně i do oblasti spotřební elektroniky. Jak nakonec řekl viceprezident Intelu, Shmuel "Mooly" Eden, „jediný způsob, jak předpovědět budoucnost, je vymyslet ji“.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení