Menu

Odolný a výkonný smartphone Cat

15.04.2013 13:45 | Redakce Chip + Přidat komentář
Odolný a výkonný smartphone Cat

Odolný a výkonný smartphone Cat | foto: CHIP

Nový smartphone značky Cat (Caterpillar) firmy Bullitt Mobile přichází na český trh. Cat B15 se řadí do kategorie robustních odolných telefonů. Je vybaven Androidem 4.1, certifikací odolnosti IP67, tedy voděodolností a prachuvzdorností a zárukou plné funkčnosti při pádu z výšky 1,8 metru.

 

Značka Caterpillar proslula výrobou stavebních strojů. Své příznivce z oblasti stavebnictví i u běžné veřejnosti si našla také díky nabídce spolehlivých bot, oblečení a dalších doplňků. Mobilní telefony této značky vyrábí společnost Bullitt Mobile.

Nejnovější smartphone Cat B15 kombinuje nejnovější mobilní technologie s odolným šasi a je určen nejen uživatelům, kteří se pohybují v nejrůznějších průmyslových odvětvích nebo v terénu, ale i těm, kteří vyhledávají outdoorové dobrodružství. Cat B15 je tak vhodný i pro milovníky pobytu v přírodě, rybaření, vodních sportů a dalších venkovních aktivit.

Cat B15 je certifikován standardem IP 67, který zaručuje extrémní odolnost vůči vodě, prachu a dalším mikročásticím. Odolné šasi telefonu je vyrobeno z anodizovaného hliníku a pryže. Díky tomu telefon bezpečně vydrží pád z výšky 1,8 metru na tvrdý podklad. Novinka je vybavena operačním systémem Android 4.1 (Jelly Bean), dvoujádrovým 1GHz procesorem a 4palcovým dotykovým displejem s možností ovládat jej mokrými prsty. Telefon podporuje dvě karty SIM.

Doporučená cena telefonu je 7 999 Kč. Prodej Cat B15  v České republice zahájily prodejní sítě Alza, Datart, Electroworld a další.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení