Menu

Oficiální chladič Cooler Master Wraith Ripper procesorů AMD Ryzen Threadripper

20.08.2018 20:31 | Milan Loucký + Přidat komentář
Oficiální chladič Cooler Master Wraith Ripper procesorů AMD Ryzen Threadripper

Oficiální chladič Cooler Master Wraith Ripper procesorů AMD Ryzen Threadripper | foto: CHIP

Díky exkluzivní spolupráci Cooler Master se společností AMD přichází oficiální chladič 2. generace procesorů AMD Ryzen Threadripper.

Cooler Master Wraith Ripper byl přitom specificky navržen, aby odvedl až 250 W tepelného výkonu procesoru.

Promyšlený odvod tepla

Chladič Wraith Ripper disponuje dvěma oddělenými věžemi (radiátory) a sedmi trubicemi (heatpipes) zaručujícími pokročilý odvod tepla a velkou styčnou plochu optimalizovanou pro procesor AMD Ryzen Threadripper. Pod speciálním krytem Wraith Armor pomáhajícím proudění vzduchu a mezi oběma chladicími věžemi se skrývá 120mm ventilátor MasterAir Pro, který aktivně nasává a tlačí vzduch skrze radiátory a tím zachovává tepelnou integritu a maximalizuje výkon procesoru.

Snadná instalace

Systém instalace chladiče Wraith Ripper je nejjednodušším pro uchycení TR4. Čtyři dlouhé šrouby jdoucí od shora chladiče až na samou bázi umožňují jeho snadné upevnění bez nutnosti složitě manipulovat v blízkosti procesoru. V návaznosti na snadný systém ukotvení poskytuje chladič zároveň dostatek prostoru pro paměti.

Elegantní podsvícení a design

Střídmý černý design chladiče obohacuje nastavitelné RGB LED podsvícení jdoucí ve dvou liniích od báze napříč chladičem a vrchní kryt s AMD Ryzen Threadripper logem. Uživatelům je prostřednictvím dostupného softwaru Wraith Ripper umožněno nastavení rychlosti, barev a různých režimů podsvícení.

Cooler Master Wraith Ripper bude v Evropě k dispozici od 27. září 2018 za doporučenou koncovou cenu 119 euro s DPH.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení