Menu

OrganizeTube pro iOS7

18.02.2014 13:56 | Michal Bareš + Přidat komentář
OrganizeTube pro iOS7

OrganizeTube pro iOS7 | foto: CHIP

Český projekt OrganizeTube vyvinul první aplikaci pro iOS7, která umožňuje snadnou správu, vyhledávání a přehrávání online videí z populárních serverů YouTube a DailyMotion.

organizetube-ipad-screenshot2-nahled

OrganizeTube pro iOS7

Máte rádi online videa a štve vás, když některá nemůžete najít? OrganizeTube je první aplikací pro iOS7 přinášející snadnou správu, vyhledávání a přehrávání online videí ze serverů YouTube a DailyMotion. Umožňuje tak uživateli mít svá oblíbená videa pohodlně a přehledně na jednom místě.

Aplikace OrganizeTube slouží k usnadnění práce s videoobsahem uloženým na zmíněných serverech. Jejím prostřednictvím lze snadno procházet YouTube a DailyMotion a vyhledávat videa, která pak už jen stačí přetáhnout do složky nebo do playlistu, a to dokonce bez přerušení přehrávání.

„OrganizeTube je aplikace, která příjemným a hravým způsobem šetří čas. S ní už nikdy nebudete muset ztrácet čas dlouhým hledáním konkrétního videa, ale budete si užívat jen zábavu,“ říká Vladimír Sedlařík, CEO a jeden ze zakladatelů startupového projektu OrganizeTube.

Aplikace je od úterý 11. února zdarma ke stažení na App Store, ale pokud si chcete OrganizeTube opravdu užít, kupte si její prémiovou verzi za 0,95 €, tedy cca za 26 Kč.

organizetube-ipad-screenshot-nahled

OrganizeTube pro iOS7

Zdroj: TZ OrganizeTube

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení