Menu

Osobní kamera i do nepohody

28.08.2017 12:19 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Osobní kamera i do nepohody

Osobní kamera i do nepohody | foto: CHIP

Kamera Transcend DrivePro Body 30 je určena především pro policejní a vojenské složky a pracovníky ostrahy. Obstojí i v náročném prostředí, využívá senzor Sony Exmor a na baterie vydrží až 12 hodin.

Osobní kamera DrivePro Body 30 využívá senzor Sony Exmor s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Navíc je vybavena šestiosou stabilizaci obrazu a infračervenými diodami, které osvětlují snímaný prostor ve tmě. Tyto vlastnosti podle výrobce zajišťují ostrý, kontrastní obraz i za nepříznivých světelných podmínek a při pohybu.

Kamera má integrovanou paměť s kapacitou 64 GB a ve spojení s lithium-iontovou baterií o velké kapacitě 3120 mAh umožňuje pořizovat nepřetržitý záznam po dobu 12 hodin. Kamera tak vydrží na jedno nabití celou pracovní směnu. Pokud v pohotovostním režimu dojde k události, která vyžaduje zaznamenání, stačí stisknout tlačítko nahrávání. Soubor bude doplněn 30 sekundami záznamu před zahájením nahrávání. Je to možné díky 4 GB mezipaměti, do níž zařízení ukládá záznam v pohotovostním režimu.

Prostřednictvím aplikace DrivePro Body Toolbox je zajištěna komunikace kamery se zařízeními iOS a Android přes Bluetooth a Wi-Fi. Spárování DrivePro Body 30 přes Bluetooth umožňuje upravit základní nastavení a dálkové ovládání. V případě Wi-Fi se zvyšuje počet dostupných nastavení a je zajištěn živý náhled a přehrávání uložených videozáznamů a snímků.

Kameru lze provozovat v dešti a v zaprášeném prostředí. Je také odolná proti pádu na tvrdé plochy. Splňuje požadavky norem ochrany proti vodě a prachu IP67 a armádních norem MIL-STD-810G 516.6.

Osobní kamera Transcend DrivePro Body 30

Rozměry

95,9 × 52,2 × 27,6 mm

Hmotnost

130g

Objektiv

F/2.0, 1300

Optický senzor

Sony Exmor™

Rozlišení

1920 x 1080p @ 30 FPS

Formát souborů

H.264 MOV

Stabilizace obrazu

6-osová MEMS

Baterie

Vestavěná, lithium-polymerová 3120 mAh

Mikrofon

Vestavěný

Odolnost vůči vnějším vlivům

IP67
MIL-STD-810G 516.6

Paměť

Vestavěná, 64 GB eMMC

Mezipaměť

4 GB DDR3

Bezdrátová komunikace

Wi-Fi 802.11b/g/n

Bluetooth Low Energy

Konektor

Micro USB 2.0

Dodatečné funkce

IR osvětlení pro noční nahrávání

Nahrávání s mezipamětí

Tlačítko pro pořizování fotek

Provozní teplota

-20°C - 65°C

Přiložený software

DrivePro Body Toolbox

Připevnění

Klips nebo suchý zip

Záruka

2 roky

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení