Menu

Outdoorový reproduktor Evolveo Armor FX

22.09.2017 12:45 | Milan Loucký + Přidat komentář
Outdoorový reproduktor Evolveo Armor FX

Outdoorový reproduktor Evolveo Armor FX | foto: CHIP

Na první pohled zaujme Armor FX, nový outdoorový bezdrátový reproduktor Evolveo, svým designem. Robustní gumové rámování spolehlivě uchrání reproduktor při všech nepříznivých podmínkách.

Reproduktor splňuje normy IP54 a je tedy odolný vůči stříkající vodě a dešti. Současně však díky dvojici dynamických, 40mm neodymových reproduktorů přináší překvapivě plný a silný zvuk. Použitá pasivní membrána reproduktoru navíc zlepšuje podání basových tónů přehrávaných hudebních souborů. Evolveo Armor FX se dodává ve čtyřech barevných provedeních: černá, červená, modrá a tmavě zelená. Reproduktor s dosahem až deset metrů přehrává hudební soubory po dobu až deseti hodin.

Díky svým vlastnostem reproduktor Armor FX najde široké uplatnění při venkovních aktivitách, sportu, turistice, pobytu v přírodě, na chatě či chalupě. Oblibu si najde také mezi studenty, kteří jsou často na cestách mezi domovem a školou.

Reproduktor Armor FX se snadno a rychle spáruje s většinou mobilních zařízení, které podporují Bluetooth. Navíc lze hudební soubory přehrávat i z microSD karty. Reproduktor je vybaven MP3 přehrávačem a čtečkou karet do kapacity 64 GB. Nechybí FM rádio. Reproduktor má vestavěný mikrofon a lze jej použít i jako handsfree sadu. Příchozí telefonní hovor lze přijmout stisknutím jednoho tlačítka. Na reproduktoru lze ovládat i hlasitost hovoru.

Kvalitní vysokokapacitní 2200 mAh baterie a energetický úsporný Bluetooth 4.2 EDR umožní dlouhý poslech hudby. K úspoře baterie slouží funkce automatického vypínání. Evolveo Armor FX se nabíjí pomocí USB kabelu. Pomocí funkce Powerbank lze reproduktorem nabíjet další mobilní zařízení.

Outdoorové reproduktory Evolveo Armor FX (ve čtyřech barevných provedeních) budou dostupné prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců od konce měsíce září za doporučenou koncovou cenu 899 Kč včetně DPH.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení