Menu

Paměťová karta pro snímání sérií fotek a natáčení 4K videa

10.07.2018 09:07 | Milan Loucký + Přidat komentář
Paměťová karta pro snímání sérií fotek a natáčení 4K videa

Paměťová karta pro snímání sérií fotek a natáčení 4K videa | foto: CHIP

S extrémními rychlostmi zápisu i čtení přichází SDXD paměťová karta SanDisk Extreme UHS-I. Ta umožní nahrávání rychlostmi až 90 MB/s, takže stihne snímat hravě sérii fotek nebo snímání videa v UHD.

K dispozici je v kapacitách 32 GB až 256 GB a s rychlostmi čtení až 90 MB/s pro rychlý přenos. Tyto karty jsou kompatibilní v zařízeních podporujících karty SDHC a SDXC a jsou dodávány s celoživotní omezenou zárukou.

Pro ty, kteří potřebují snímat rychlé série fotografií nabízí tato paměťová karta rychlost zápisu až 60MB/s. Díky tomu SanDisk Extreme SDHC a SDXC UHS-I karty umožňují fotografovat více snímků za sekundu, což je ideální volba pro rychlé a nepřetržité fotografování v režimu burstu.

Díky mimořádně rychlé rychlosti čtení až 90 MB/s tato paměťová karta umožňuje bez problémů přenést obrázky ve vysokém rozlišení nebo videa 4K UHD z vašeho DSLR nebo videokamery do počítače.

S třídami UHS Video Speed Class 30 (V30) pro karty s kapacitou 32 GB až 256 GB a UHS Speed Class 3 (U3) karty SanDisk Extreme SDHC a SDXC UHS-I umožňují zachytit nepřetržité video 4K UHD a Full HD. Díky tomu je ideální pro nahrávání outdoorových dobrodružství, víkendových výletů nebo sportovních událostí, aniž by došlo k vypadávání obrazu.

Karta je dodávána s nabídkou ke stažení softwaru pro obnovu dat RescuePRO Deluxe. Tento software umožňuje snadné obnovení souborů, které byly omylem smazány.

Karty SDHC SDHC a SDXC UHS-I značky SanDisk Extreme jsou odolné proti nárazu, odolné proti mezním teplotám, nepromokavé a odolné proti rentgenovému záření, takže si můžete vychutnat dobrodružství bez obav o životnost paměťové karty.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení