Menu

Paměťové karty Canvas

14.03.2018 15:28 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Paměťové karty Canvas

Paměťové karty Canvas | foto: CHIP

Kingston Digital přichází s novou sérií paměťových karet Canvas.  V této řadě jsou zatím tři různé varianty karet SD a microSD: Select, Go! a React, přičemž každá z nich je vhodná pro specifické potřeby různých zákazníků.

Kingston Digital, dceřiná společnost Kingston Technology Company, oznámila uvedení nové série paměťových karet typu flash s názvem „Canvas“. V řadě Canvas se budou nabízet tři různé varianty karet SD a microSD: Select, Go! a React, přičemž každá z nich je vhodná pro specifické potřeby různých zákazníků.

V rámci modelové řady paměťových karet Canvas si uživatelé a tvůrci můžou sami vybrat, jaké médium bude vhodné právě pro ně k ukládání dat. Paměťové flash karty Canvas mají doživotní záruku. Řadu paměťových karet Canvas tvoří tyto modely:

Canvas Select : Navržená s ohledem na spolehlivost, a proto vhodná k natáčení videí v HD rozlišení a pořizování fotografií s vysokým rozlišením pomocí kompaktních fotoaparátů a chytrých telefonů. Jde o karty Class 10 UHS-I s rychlostí čtení až do 80 MB/s a budou dostupné v kapacitách do 128 GB pro formát SD a až 256 GB pro velikost microSD.

Canvas Go! : Určená k natáčení na cestách – vhodná pro natáčení v rozlišení 1080p nebo i 4K s pomocí digitálních zrcadlovek (DSLR), dronů a akčních kamer. Jde o karty Class 10 UHS-I U3 s rychlostí čtení až do 90 MB/s a 45 MB/s zápisu. Kapacita bude až do 512 GB v provedení SD nebo do 128 GB ve formátu microSD.

Canvas React :  Dokáže zaznamenávat video v rozlišení 4K, nebo snímat fotografie v režimu burst-mode. Karta je vhodná pro digitální zrcadlovky (DSLR) a digitální fotoaparáty, kamery nebo chytré telefony. Jde o karty Class 10 UHS-I U3 s rychlostí čtení až do 100 MB/s a 80 MB/s zápisu. Jejich kapacita bude až do 256 GB v provedení SD nebo do 128 GB ve formátu microSD.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení