Menu

Paměťové moduly Adata DDR4 kompatibilní s Asus Aura Sync

13.07.2017 16:56 | Milan Loucký + Přidat komentář
Paměťové moduly Adata DDR4 kompatibilní s Asus Aura Sync

Paměťové moduly Adata DDR4 kompatibilní s Asus Aura Sync | foto: CHIP

Vysoce výkonné tepelně efektivní paměťové moduly DDR4 umožňují zákazníkům přizpůsobení světelných efektů.

Adata Technology oznámila, že její DDR4 paměťový modul XPG SPECTRIX D40 RGB získal certifikaci kompatibility s programem ASUS AURA Sync. To umožňuje majitelům základních desek Asus personalizovat RGB osvětlení vestavěného do D40 modulů s možností výběru barevné škály, sekvence osvětlení apod. Moduly SPECTRIX D40 byly optimalizovány pro platformu Intel X299 se základní rychlosti 2666 MHz. Jsou také kompatibilní se základními deskami AMD AM4. Jsou připraveny pro hráče, příznivce přetaktování a uživatele, kteří se věnuji tuningu počítačových skříní. DDR moduly SPECTRIX D40 nabízejí více možností přizpůsobení a sledují nejnovější trendy vestavěných RGB LED.

DDR4 moduly SPECTRIX D40 byly kompletně testovány z hlediska kompatibility s populárním programem Asus Aura Sync. Uživatelé základních desek ASUS mohou pomocí pohodlné a intuitivní aplikace snadno ovládat RGB osvětlení vestavěné do paměťových modulů D40. RGB efekty, barevné sekvence, intenzita, zapínání a vypínání a dodatkové funkce jsou uživatelům k dispozici díky garantované kompatibilitě s Aura Sync. To vše výrazně rozšiřuje možnosti tuningu a personalizace počítačových skříní.

Moduly SPECTRIX D40 také podporují SPD, neboli Serial Presence Detect – funkci, která na nových základních deskách Intel X299 s kompatibilními procesory automaticky nastaví frekvenci na 2666 MHz, stejně jako špičková řada Core i9. Tím překonávají ostatní DDR4 moduly, které používají nižší rychlost 2400 MHz. Paměťové moduly D40 jsou také kompatibilní s platformou AMD AM4 a procesory Ryzen.

Díky efektivnímu rozvádění tepla a tepelně vodivým materiálům desek plošných spojů mohou paměťové moduly SPECTRIX D40 pracovat až na frekvenci 4000 MHz, aniž by bylo potřeba instalovat dodatkové chladící zařízení. Rychlost se může lišit u jednotlivých BIOS a základních desek, ale ve všech případech jsou moduly D40 navrženy tak, aby kombinovaly dobrý design a vysoký výkon, aniž by bylo jedno omezováno na úkor toho druhého.

V současné době se předpokládá, že paměťové moduly SPECTRIX D40 budou dostupné koncem července nebo začátkem srpna.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení