Menu

PayPal pořádá soutěž o 100 000 dolarů

26.06.2014 15:07 | Michal Bareš + Přidat komentář
PayPal pořádá soutěž o 100 000 dolarů

PayPal pořádá soutěž o 100 000 dolarů | foto: CHIP

Boj o hlavní cenu soutěže PayPal Battle Hack si mohou ve Varšavě vyzkoušet i vývojáři z České republiky.

paypal2-nahled

PayPal Battle Hack

Po loňském úspěchu opět začíná soutěž PayPal Battle Hack, která před rokem přilákala přes 2 000 vývojářů z celého světa. Pokud se akce chtějí zúčastnit i čeští vývojáři, mají první příležitost v polské Varšavě. Dalšími městy, kde se letos PayPal Battle Hack odehraje, je Tel Aviv, Miami, San Francisco, Toronto, Berlin, Chicago a Boston. A právě Battle Hack Varšava je první akcí společnosti PayPal zaměřenou na vývojáře, navíc Polsko bude tuto akci hostit poprvé a to v termínu 12.–13. července. Světové finále, ve kterém se utkají vítězové ze všech zemí, potom proběhne v kalifornském San José.

PayPal Battle Hack je jednou z největších světových vývojářských soutěží. Účastníci v ní mají za úkol vytvořit aplikaci, jež využívá rozhraní API systému PayPal, případně sady SDK Braintree a Venmo Mobile, a řeší některý místní problém. Nezřídka při tom přicházejí s velmi tvořivě a neotřele napsaným kódem. Soutěž Battle Hack není nijak tematicky omezena a účast je zcela zdarma.

Přihlásit se do soutěže nebo získat další informace lze na stránkách https://2014.battlehack.org/.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení