Menu

Po prohnuté televizi prohnutý soundbar

02.09.2014 10:18 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Po prohnuté televizi prohnutý soundbar

Po prohnuté televizi prohnutý soundbar | foto: CHIP

Samsung na výstavě IFA 2014 představí první prohnutý soundbar na světě. Soundbar HW-H7500/H7501 podle výrobce ladí s prohnutými televizory Samsung a poskytuje silný zvukový zážitek.

samsung-hw-h7500-black-nahled

Společnost Samsung oznámila, že na veletrhu IFA 2014 v Berlíně představí novou produktovou řadu audio produktů, včetně HW-H7500/H7501 – prvního prohnutého soundbaru na světě, který je navržený tak, aby ladil s prohnutými televizory Samsung. Soundbar bude představen společně s nejnovějšími bezdrátovými Multiroom reproduktory M3, které budou rovněž prezentovány na IFA 2014.

Představením prvního prohnutého soundbaru na světě Samsung rozšiřuje portfolio prohnutých audio-video produktů. Nový soundbar Samsung HW-H7500/H7501 může být použit jako volně stojící nebo ho je možné instalovat na zeď společně s prohnutými UHD televizory o úhlopříčce 55 až 65 palců. Umístění na stěnu je jednoduché a  opticky soundbar vytváří stojan televizoru, navíc bez potřeby dalšího vrtání děr do stěny. 

Novinka je tenká 42 mm s poloměrem zakřivení 4 200 mm, tedy stejným poloměrem zakřivení jako je u UHD TV. Design se vyznačuje jemně broušeným hliníkovým povrchem. Hodí se tedy i designem k prohnutým televizorům o úhlopříčkách 55 a 65 palců.

Kromě designu přináší prohnuté soundbary skvělý zvuk a uživatelsky příjemné funkce. Nový soundbar disponuje 8.1 kanálovým zvukem, kdy přidáním dvou reproduktorů na obou stranách bylo docíleno zvukového efektu ze tří směrů. Ovládat lze soundbar pomocí TV ovladače, a to díky bezdrátovému připojení soudbaru a TV prostřednictvím „TV SoundConnect“.

 

M3 bezdrátové audio reproduktory

Samsung rovněž představuje nové přírůstky do své řady bezdrátových audio Multiroom reproduktorů. Nové reproduktory M3 doplní v rámci domácí zábavy řady M7 a M5, jsou však více kompaktnější a cenově dostupnější pro spotřebitele.

Reproduktory je snadné připojit prostřednictvím aplikace „Easy Installation“. Uživatelé také mohou poslouchat hudbu z různých audio zařízení ovládaných smartphonem nebo tabletem.

samsung-m3-black-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení