Menu

Podívejte se na futuristické Google Glass

03.06.2014 12:27 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Podívejte se na futuristické Google Glass

Podívejte se na futuristické Google Glass | foto: CHIP

Alza.cz ve spolupráci se serverem SvetAndroida.cz představí na českém trhu zatím nedostupné brýle Google Glass. Od 5. června 13:00 hod. do 7. června 2014 se budou moci návštěvníci pražského showroomu Alza.cz seznámit nejen s funkcemi Google Glass, ale na vlastní oči si je vyzkoušet.

glass-nahled

Google Glass patří do kategorie nositelných technologií, tzv. Wearables, které zažívají boom. Většina výrobců spotřební elektroniky své první produkty již představila a vyvíjí nové, vylepšené verze nebo se k tomu v brzké době chystá. Wearables jsou produkty, které uživatel nosí přímo na těle a je jejich prostřednictvím propojen s digitálním světem. K nejdostupnějším wearables současnosti patří chytré hodinky a náramky. Vývoj však postupuje velmi rychle a zdá se, že fantazii se meze nekladou – v budoucnosti budeme používat nejen chytré brýle, ale pravděpodobně i oblečení, obuv, zubní kartáčky, ochranné helmy či obojky pro domácí mazlíčky opatřené čipy a diodami, které vytvoří z obyčejné věci digitální zařízení.

Již nyní má Alza.cz v nabídce více než 50 produktů z kategorie Wearables a plánuje rozšiřování nabídky tak, jak budou jednotlivé produkty uváděny do prodeje. Nejpočetněji jsou zastoupeny chytré hodinky, fitness náramky a zařízení pro monitoring zdravotního stavu. Jedna z našich posledních prodejních akcí potvrdila, že o nositelná zařízení je mimořádný zájem. Poté, co byla cena chytrých hodinek u modelu Samsung Galaxy Gear V7000 snížena z původních 7 999 Kč na 2 990 Kč, vyprodaly se všechny kusy během jediného dne,“ říká Šárka Jakoubková, PR manažerka Alza.cz. Aktuálně nejprodávanějším nositelným zařízením z nabídky Alza.cz je sporttester Fitbit Flex pro bezdrátový monitoring nejen sportovních aktivit, ale i spánku.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení