Menu

Podložka pod myš s efektním podsvícením

22.05.2017 18:18 | Milan Loucký + Přidat komentář
Podložka pod myš s efektním podsvícením

Podložka pod myš s efektním podsvícením | foto: CHIP

Podložka pod myš Boron 700 pochází z dílny společnosti Genesis, oblíbené značky herního vybavení. Ta si vydobyla své postavení na trhu také díky oblíbeným produktům, jakou je například podložka pod myš M12.

Podložka Boron 700 nabízí sedm barevných schémat, která nejen potěší na pohled, ale také vizuálně ohraničí podložku při hraní her dlouho do tmy. Podložka Boron 700 používá další nastavitelné režimy: konstantní, v rytmu dýchání a neon. Uživatel může nastavit intenzitu podsvícení v rozmezí 100 %, 66 % a 33 %.

Povrch podložky Boron 700 je vyroben z PVC, je tím zajištěn precizní pohyb myši a nízké tření. Spodní část podložky je z gumy, která tak brání nechtěnému pohybu po povrchu stolu. Podložka spolupracuje jak s optickou, tak laserovou myší.

Další technické údaje:

Podsvícení: 7 barev

Rozměry: 348 x 250 x 5 mm

Podložka pod myš Boron 700 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a doporučená koncová cena včetně DPH je 599 Kč.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení