Menu

PowerShot SX70 HS: 65X zoom a vzhled zrcadlovky

21.09.2018 13:54 | Pavel Trousil + Přidat komentář
PowerShot SX70 HS: 65X zoom a vzhled zrcadlovky

PowerShot SX70 HS: 65X zoom a vzhled zrcadlovky | foto: CHIP

Canon představil svůj nový bridge fotoaparát PowerShot SX70 HS. Může se pochlubit kvalitními výstupy ve vysokém rozlišení a objektivem s 65násobným zoomem.

Nejnovější model Canonu s 65násobným optickým zoomem (rozsah ohniskových vzdáleností 21 až 1 365 mm) využívá technologie, díky kterým se může pochlubit kvalitními výstupy ve vysokém rozlišení – v případě fotografií jde o rozlišení 20,3 megapixelů a u videí pak o rozlišení 4K Ultra HD.

Canon PowerShot SX70 HS má podobu i ergonomii digitální zrcadlovky a představuje ideální fotoaparát typu vše v jednom. Jde o dobře skladný univerzální přístroj, který se hodí i pro pořizování snímků z velké vzdálenosti, například zpěváků na podiu během koncertů nebo absolventů v průběhu promocí. S focením rychle se pohybujících objektů – od divoké zvěře až po profesionální sportovce – pomůže v případě velkého zoomu funkce Zoom Frame Assist Lock, která zjednodušuje udržení objektu fotografova zájmu v záběru.

05-powershot-sx70-hs-bk-the-front-2-nahled

Pozornost si zaslouží i podpora makrofotografie – s novým modelem lze fotit již od 0 cm. Vylepšený optický snímač CMOS při velikosti 1/2,3“ nabízí rozlišení 20,3 megapixelů. Oproti svému předchůdci SX60 HS PowerShot, který měl k dispozici 16,1 miliónů pixelů, tak nejnovější fotoaparát přináší o čtvrtinu více obrazových bodů. Pomyslným srdcem modelu PowerShot SX70 HS je nejmodernější a obrazový procesor DIGIC 8, který umožňuje kontinuální snímání rychlostí až 10 snímků za sekundu a má dostatečný výkon i pro natáčení videí ve 4K Ultra HD rozlišení. A ve 4K rozlišení lze vytvářet také časosběrné nebo jednotlivé statické snímky.

Canon PowerShot SX70 podporuje nejen formát JPEG, ale také nekomprimovaný RAW. Nový fotoaparát zjednodušuje přenášení snímků do chytrých zařízení a počítačů. V případě mobilních telefonů a tabletů se systémy iOS nebo Android stačí pro automatický přenos a synchronizaci použít aplikaci Canon Camera Connect, pro počítače je pak k dispozici nástroj Image Transfer Utility 2. PowerShot SX70 HS podporuje i dálkové snímání s živým náhledem, které umožňuje pořídit snímky přímo pomocí chytrého telefonu. Canon PowerShot SX70 HS bude v prodeji od listopadu 2018.

 12-powershot-sx70-hs-bk-top-2-nahled

 

Přednosti fotoaparátu Canon PowerShot SX70 HS:

  • Vzhled i ergonomie univerzálních digitálních zrcadlovek při zachování jednoduchého ovládání
  • Vestavěný objektiv s 65násobným optickým zoomem a rozsahem ohniskových vzdáleností 21 až 1 365 mm
  • Elektronický hledáček OLED s vysokým rozlišením pro maximální kontrolu nad záběrem
  • Otočný displej LCD s úhlopříčkou 7,5 cm
  • Rychlost snímání až 10 snímků za sekundu
  • Automatické zaostřování, které je velmi rychlé a spolehlivé i při špatných světelných podmínkách
  • Možnost komunikace s chytrým telefonem nebo počítačem pomocí Bluetooth a Wi-Fi

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení