Menu

Pozor na aktualizaci KB3035583 pro Windows 7 a 8.1

08.04.2015 11:43 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Pozor na aktualizaci KB3035583 pro Windows 7 a 8.1

Pozor na aktualizaci KB3035583 pro Windows 7 a 8.1 | foto: CHIP

Volitelná aktualizace přidá do Windows soubory pro budoucí aktualizaci na Windows 10 a bude zobrazovat upozornění na nový operační systém.

Pokud neplánujete v budoucnu přejít na nový operační systém Windows 10, měli byste se důsledně vyhnout aktualizaci KB3035583, která má váš počítač s Windows 7 či 8.1 na upgrade připravit. Nejde přitom ani tak o pár zbytečných souborů, jako o XML skript, zobrazující upozornění na příchod Windows 10. S aktualizací KB3035583 byste tedy otevřeli dveře svého počítače a vpustili do nich reklamu Microsoftu na nový operační systém.

w10reklamaaaaa

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  Odinstalace aktualizace nabízející Win10

  Reakce na Lukáš: Ve Win7: Ovládací panely – Programy a funkce – Zobrazit nainstalované aktualizace – Vybrat aktualizaci s číslem KB3035583, klik pravým tlačítkem a ODINSTALOVAT :-)

  Reagovat na komentář

  Co dělat nyní?

  Poradíte jak se reklamy zbavit nyní? Aktualizace KB3035583 už není viditelná mezi aktualizacemi. Automatické aktualizace jsem vypl pozdě :(

  Reagovat na komentář

  A rada pro nás,

  kdo jsme to podělali a už se nám to tam nasáčkovalo, by nebyla? Dá se to nějak vypráskat? Odinstalovat klasicky to samozřejmě nejde…

  Reagovat na komentář

  Vyborny članek.

  Reagovat na komentář

  Reakce na Martin: Naprosto sámi souhlasím.

  Reagovat na komentář

  Naopak, tohle je velmi užitečné upozornění! I když většina lidí ho pravděpodobně objeví až pozdě.
  Opravdu se mi nelíbí, že Microsoft za „Důležitou aktualizaci“ vydává svou pouhopouhou reklamu, která je v mém případě bezpředmětná a ještě mě vyrušuje. Jen kvůli ní jsem si vypnul automatické aktualizace, protože po odinstalování se mi tato reklama za několik týdnů nainstalovala zase. Tato agresivní praktika Microsoftu se mi opravdu nelíbí.

  V komentářích k tomuto článku jsem tedy očekával spíše kritiku Microsoftu než jeho autora článku…

  Reagovat na komentář

  Nepište sem blbosti

  Nepište sem prosím Vás takovy blbosti o otvírání dvířek Microsoftu na reklamu atd. Pane Kubeš myslíte si, že Vám místo redaktora nebo dopisovatele patří právem? Za tento stupidní žvást by jste ode mě dostal hodinovej vyhazov.

  Reagovat na komentář

  Zase zavádzanie?

  Aké otváranie dverí? Rovnako jednoducho mohli vložiť aj upozornenie do kalendáru , ktorý je súčasťou Win 8 a bolo by to to isté.

  Reagovat na komentář

  KB3035583

  Was tun wenn das update schon installiert ist ?

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení