Menu

Praktická domácí nabíjecí centrála

11.01.2011 13:29 | Redakce Chip + Přidat komentář
Praktická domácí nabíjecí centrála

Praktická domácí nabíjecí centrála | foto: CHIP

Nabíječka Varta V-Man HomeStation umožňuje dobíjet až 4 připojená zařízení (tři standardně) a baterie typu AA a AAA. Tři zařízení lze připojit k vrchní straně nabíječky pomocí konektorů , čtvrté pak přes integrovaný USB konektor.

Přiložené adaptéry jsou určeny pro drtivou většinu aktuálních zařízení na trhu (mobily, GPSky, Playstation Portable Playstation, iPod, iPhone atp.).  Adaptéry jsou otočné a lze je různě nastavit tak, aby se na základnu zařízení vešly všechny produkty najednou.  Tak i v případě, kdy jsou některá zařízení větších rozměrů, není problém je všechny na HomeStation umístit.

Nechybí dokonce ani slot pro nabíjení 2x AA nebo AAA baterií (cca 15-17 h). Home Station je vybaven tlačítkem, které umožnuje zařízení zcela vypnout a ve stand-by režimu tak nespotřebovává ani watt. Spolu s nabíječkou je přiložen speciální držák na adaptéry, který lze šikovně připojit k V-Manu nebo lze adaptéry skladovat odděleně a tím zmenšit velikost nabíječky. Doporučená koncová cena byla stanovena na 1559 Kč vč. DPH

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení