Menu

Přenosná dokovací stanice s integrovanými reproduktory

17.01.2013 21:25 | Redakce Chip + Přidat komentář
Přenosná dokovací stanice s integrovanými reproduktory

Přenosná dokovací stanice s integrovanými reproduktory | foto: CHIP

Pro majitele tabletů Apple iPad přináší Belkin přenosnou dokovací stanici s reproduktorem. Belkin Thunderstorm potěší hlavně uživatele, kteří na iPadu rádi sledují filmy a nestačí jim výkon integrovaného reproduktoru v tabletu. Musí si ale nahrát aplikaci a zaplatit hodně peněz.

 

 

 

Přenosná dokovací stanice Thunderstorm obsahuje reproduktory od společnosti Audifi, které zaručují mnohem lepší ozvučení než integrovaný reproduktor iPadu. Otevřené reproduktory a integrované vzduchové kanály umožňují optimální proudění vzduchu a výraznější basové frekvence. Aplikace Thunderstorm App je dostupná k bezplatnému stažení a nabízí rozšířené možnosti ovládání s přizpůsobitelnými zvukovými schématy pro hudbu, filmy a hry.

Přenosná dokovací stanice Belkin Thunderstorm je vizuálně sladěna s designem zařízení iPad. Přímé připojení eliminuje možnost vypadnutí konektoru k reproduktorům. Součástí dokovací stanice je také kryt s různými možnostmi sklopení umožňující rozličné pohodlné sledovací úhly a ochranu displeje.

Přenosná dokovací stanice Belkin Thunderstorm bude dostupná jak pro 30-pin konektor (model G3A1000), tak pro nový konektor Lightning (model G3A2000 ) a její doporučená cena byla stanovena na nemalých 5 899 Kč.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení