Menu

Přenosný herní monitor s frekvencí 240 Hz

31.05.2019 14:10 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Přenosný herní monitor s frekvencí 240 Hz

Přenosný herní monitor s frekvencí 240 Hz | foto: CHIP

Asus ROG Strix XG17 je prvním přenosným herním monitor s obnovovací frekvencí 240 Hz. Strix XG17 je navržen pro hráče, kteří chtějí zdokonalovat své dovednosti během svých cest.

Mobilní grafické karty zvládají výpočetně nejnáročnější herní tituly s vysokou snímkovou frekvencí. Monitory a displeje notebooků ovšem většinou vysoké frekvence nepodporují. Monitor Strix XG17 je navržen pro hráče, kteří chtějí i na cestách využívat co nejlepší grafiku. Přenosný monitor je vybaven 17,3“ IPS Full HD panelem, který poskytuje obnovovací frekvenci až 240 Hz a dobu odezvy 3 ms. Aktuálně tak jde o nejrychlejší přenosný displej. Díky portům microHDMI a USB-C je tento monitor kompatibilní se smartphony, tablety, notebooky nebo herními konzolemi.

rog-strix-xg17-smart-case-nahled

ROG Strix XG17 váží 800 gramů a má vestavěnou baterii, která zvládne na jediné nabití až tři hodiny provozu při frekvenci 240 Hz. Díky podpoře rychlého nabíjení se po jedné hodině napájení nabije na 2,7 hodin provozu. Mezi další funkce patří technologie Adaptive-sync, která pracuje mezi kmitočty 48 Hz až 240 Hz, což umožňuje plynulé hraní i na méně výkonných grafických kartách. K dispozici je i vestavěný reproduktor.

rog-strix-xg17-back-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení