Menu

Přepěťové ochrany na Vánoce

06.12.2016 16:20 | Josef Mika + Přidat komentář
Přepěťové ochrany na Vánoce

Přepěťové ochrany na Vánoce | foto: CHIP

Je lepší předejít škodám na elektronice a IT, které mohou nastat díky výkyvům napětí v elektrické síti.

Mnoho uživatelů zanedbává ochranu před potenciálními nehodami spojenými s přepětím. ,. V případě, že nechcete investovat přímo do nových rozvodů, je ideálním řešením přepěťová ochrana v podobě jednoduchých zásuvek nebo prodlužovaček s více zásuvkami. Každá z nich zvládne dobře ochránit citlivou elektroniku v domácnosti před přepětím v elektrické síti. Nabídku přepěťových ochran představil Sencor.

Nabídka začíná základní jednoduchou zásuvku SSP140 za 329 Kč. Její variantou doplněnou o ochranu antény je SSP110, která a je dostupná za cenu 229 Kč. Pro případ, že máte v domácnosti více zařízení, nabízí se pětizásuvková „přepěťovka“ SSP 530 za 399 Kč.  Model SSP 560 má navíc i praktickou dvojici USB konektorů pro nabíjení mobilních zařízení a je dostupný za cenu 499 Kč. Pokud vám nestačí pět zásuvek, je zde 8-zásuvkový model SSP850 za 699 Kč.

Tyto vícezásuvkové modely slouží i jako šumový filtr, což oceníte především při poslechu hudby. Filtr, který je v těchto typech, odstraní část frekvencí, které mají negativní vliv na kvalitu zvuku i obrazu.

Další informace o výrobcích na www.sencor.cz/produkty.

ssp560(1)-nahled

Model SSP560 nabízí praktickou dvojici USB zásuvek pro nabíjení mobilních zařízení.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení