Menu

Příliš mnoho souborů na smartphonu? Dočasně bezplatná aplikace pomůže udělat pořádek

11.02.2021 10:30 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Příliš mnoho souborů na smartphonu? Dočasně bezplatná aplikace pomůže udělat pořádek

Příliš mnoho souborů na smartphonu? Dočasně bezplatná aplikace pomůže udělat pořádek | foto: isaacbowen/Foter.com, OpenClipart-Vectors/Pixabay

Udržet si přehled ve složkách a souborech na smartphonu není tak snadné, jako na desktopu. Časem se může snadno stát, že paměťovou kapacitu mobilu zaplní prázdné složky, duplicitní nebo poškozené soubory.

Po omezenou dobu je k dispozici k bezplatnému stažení aplikace Storage Organizer Pro, která pomůže na datových úložištích smartphonu udělat pořádek. Po krátkém prozkoumání obsahu dostupné paměti najde nadbytečný obsah, který je možné odstranit. Aplikace, která běžně stojí 99,99 Kč, je dočasně k dispozici zdarma.

Náš příspěvek odráží aktuální nabídku obchodu Google Play a nemůžeme ovlivnit rozhodnutí poskytovatele kdykoliv ji ukončit. Při stahování si raději zkontrolujte, zda je aplikace k dispozici stále k bezplatnému stažení a zda za ní nebude vyžadován poplatek.

storageorganizrepro-logo

Storage Organizer PRO – aplikace pro Android v.7.8.1

CHIP hodnotí Dobrý

Aplikace pomáhá najít duplicitní, poškozené nebo prázdné soubory a složky na zařízení s Androidem.

Stáhněte si
Výhody
podporuje všechny běžné souborové formáty
prohledává interní i externí paměť

 

Storage organizer pro: odstranění duplicit na Androidu

storageorganizrepro-screens

| Zdroj: Storage Organizer Pro/GooglePlay

Většina funkcí, kterou aplikace nabízí, je poměrně jasná. V horní části úvodní obrazovky hned najdete položku "Scan Duplicate Files", která prozkoumá obsah úložišť smartphonu a zobrazí seznam duplicit. Podle velikosti úložného prostoru a množství dat to může nějakou dobu trvat. V seznamu duplicit se můžete rozhodnout, které soubory si chcete ponechat a které vymazat.

Druhá funkce "Remove Empty Files and Folders" najde všechny prázdné soubory a složky, které komplikují přehled o souborové struktuře smartphonu. Ty mohou v mobilu zůstat po odebrání starých nebo nepoužívaných aplikacích, nebo přesunutí fotografií do jiných složek. Vyhledávat lze také poškozené soubory.

úspora paměti

Zvlášť některé obrázky a videa mohou být roztroušené v několika složkách a zabírají tak na omezeném paměťovém prostoru smartphonu zbytečné místo. Pokud si chcete zkusit promazávání paměti usnadnit, je k tomu vhodná příležitost. Odstraňovač duplicit Storage Organizer Pro je dočasně ke stažení zdarma.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.