Menu

Profi simulátor ohňostrojů: program je do Nového roku zdarma

30.12.2020 18:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Profi simulátor ohňostrojů: program je do Nového roku zdarma

Profi simulátor ohňostrojů: program je do Nového roku zdarma | foto: Foter.com

Letos budou kvůli koronavirovým omezením na mnoha místech zrušeny silvestrovské a novoroční ohňostroje. Pokud se ale o tuto typickou každoroční podívanou nechcete ochudit, dočasně je k zdarma dispozici simulátor FWsim.

Pomocí simulátoru si můžete vytvořit svou vlastní novoroční show. Možnosti simulátoru je možné shlédnout i na YouTube, od roku 2021 by měl být program k dispozici také na platformě Steam.

fmsim-logo

FWsim (simulátor ohňostrojů) 3.1.1.5

CHIP hodnotí Dobrý

Pomocí dočasně bezplatného programu FWsim si můžete vytvořit svou vlastní choreografii ohňostroje a přidat k němu i hudbu. Běží na PC s Windows.

Stáhněte si

 

Výhody
pěkné animace
mnoho různých možností
dočasně zdarma

FWsim: sdílejte svůj virtuální ohňostroj s ostatními

fmsim2

V prostředí programu si můžete sestavit ohňostroj podle svého vkusu a přidat k němu i hudbu. | Zdroj: FWsim

Simulátor ohňostroje ve 3D je k dispozici ve dvou variantách: zatímco standardní verze byla navržena spíš jako hra, mnohem dražší verze Pro se používá jako modelovací software při plánování průběhu ohňostrojových show, kterou používají i realizační firmy a pyrotechnici.

FWsim dává zcela volné ruce vaší kreativitě. Můžete si vybrat ze 486 efektů z integrované knihovny ohňostrojů. Kromě toho je lze také následně upravit a změnit barvu. 3D scéna se oživí realistickým osvětlením a kombinací světla a stínu. K ohňostroji lze také přidat vlastní oblíbenou hudbu. Atraktivitu celkové show světel a barev lze také zvýšit pohledy z různých perspektiv.

Váš ohňostroj pak můžete exportovat buď jako soubor AVI nebo MP4 ve formátu HD videa. Také se můžete rozhodnout nahrát video na YouTube a sdílet se svými přáteli.

Simulátor ohňostrojů s velkými efekty

Program nabízí možnost překvapit přátele a rodinu netradičním novoročním pozdravem. Pomocí simulátoru ohňostrojů FWsim máte nyní možnost vytvořit si vlastní světelnou podívanou zdarma, a to až do 1. 1. 2021. Není tedy třeba se vzdát každoroční tradice, jen bude tak trochu v jiném pojetí.

| Zdroj: YouTube/FWsim Fireworks Simulator

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.