Menu

Projektor s ultra krátkou projekční vzdáleností

12.09.2011 08:47 | Redakce Chip + Přidat komentář
Projektor s ultra krátkou projekční vzdáleností

Projektor s ultra krátkou projekční vzdáleností | foto: CHIP

Ultra krátká projekční vzdálenost projektoru Canon LV-8235 UST umožňuje jeho instalaci i do malých prostor a přitom není obraz rušen stíny nebo odlesky.

Obraz široký 80 palců lze dokonce promítat, když je zařízení vzdáleno pouhých 2,4 cm od promítací plochy. Snadno tam můžete promítat ze stolků blízko stěn, stropů nebo podlahy. Projektor je vhodný zejména pro využití ve školách, nebo prezentacích. Lze ho totiž umístit těsně k promítací ploše, takže neruší stíny a světlo z projektoru nesvítí do očí přednášejícího.
Vestavěný reproduktor s výkonem 10 W je dost hlasitý i učebny. Životnost lampy je 3000 hodin (v režimu Eco). Novinka nabízí HDMI vstup a WXGA rozlišení (širokoúhlé rozlišení 1280 x 800 a poměr stran 16:10). LV-8235 UST nabízí i 3D technologii Frame Sequential Display Method. 3D technologie přepíná ve velmi vysoké rychlosti obrázky určené pro levé a pravé oko a vyžaduje brýle s aktivní závěrkou.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení