Menu

Projektory pro filmové nadšence

19.09.2012 10:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Projektory pro filmové nadšence

Projektory pro filmové nadšence | foto: CHIP

Společnost Epson představila trojici nejmodernějších Full HD 3D projektorů pro filmové nadšence. Tato řada projektorů je vybavena nejmodernějšími technologiemi.

Projektor EH-TW9100W bezdrátově promítá obsah v rozlišení Full HD – a to i ze zařízení nepodporujících bezdrátové připojení, která lze připojit pomocí přibaleného bezdrátového HD vysílače. Tím dochází k výraznému snížení množství kabelů a zjednodušení a zrychlení instalace.

2D HD obsah lze převést do 3D stisknutím tlačítka. Divácký zážitek umocňuje automatická optimalizace barev, interpolace rámečku a technologie „super rozlišení“. Díky vysokému kontrastnímu poměru 320000:1 a technologii 3LCD od společnosti Epson jsou barvy přirozenější.

Projektory EH-TW9100W a EH-TW9100 jsou dodávány se dvěma páry lehkých radiofrekvenčních 3D brýlí s aktivní clonou, které lze nabíjet prostřednictvím USB portu a používat až 10 metrů od projektoru.

Projektory EH-TW9100W, EH-TW9100 a EH-TW8100 budou dostupné od listopadu 2012.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení