Menu

Projevila se na vašem telefonu závada? Půjčte si náhradní

26.09.2014 11:00 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Projevila se na vašem telefonu závada? Půjčte si náhradní

Projevila se na vašem telefonu závada? Půjčte si náhradní | foto: CHIP

Všichni zákazníci, kteří reklamují svůj mobilní telefon zakoupený u CZC.cz, si mohou bezplatně požádat o zapůjčení telefonu náhradního. Služba je dostupná zdarma na všech pobočkách CZC.cz po celé ČR, a to bez ohledu na výsledek reklamace.

logo2-nahled

O zapůjčení telefonu si můžete požádat při vyřizování reklamace i dodatečně. Pro ověření dostupnosti náhradního telefonu na požadované pobočce se stačí obrátit na zákaznické centrum CZC.cz na telefonním čísle 31 31 100 00.

Ve většině případů vám po celou dobu vyřizování reklamace bude k dispozici smartphone Huawei Ascend Y330 s operačním systémem Android 4.2. Vybaven je 4" displejem, 1,3GHz dvoujádrovým procesorem a základním 3MPx fotoaparátem. Nabídne také interní úložiště o velikosti 4 GB, které lze dále rozšířit s využitím slotu na micro SD karty (až 32 GB). Postrádat nebudete ani Wi-Fi, GPS navigaci nebo Bluetooth 4.0.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení