Menu

Proklatě rychlé dokumentové skenery

15.01.2019 11:30 | Milan Loucký + Přidat komentář
Proklatě rychlé dokumentové skenery

Proklatě rychlé dokumentové skenery | foto: CHIP

Dokumentové skenery WorkForce DS-970 a DS-870 jsou zařízení vhodná do prostředí s vysokou zátěží, jako je třeba zdravotnictví, právní odvětví či finančnictví.

Díky jedné z nejvyšších rychlostí snímání na trhu (85 str./min nebo 170 obr./min), vysoké kapacitě automatického podavače dokumentů (100 listů) a pokročilým funkcím pro zpracovávání úloh jsou neocenitelné při vysoké pracovní zátěži. Oba skenery mají nový barevný LCD panel, pro snadnější obsluhu zařízení a ovládání úloh. Kombinace zabudovaných senzorů a inovativního softwaru zvýší produktivitu a zlepší kvalitu obrazu.

Skenery jsou vybaveny rozhraním USB 3 pro rychlejší přenos dat a vylepšený pracovní cyklus, proto uživatelé mohou na modelu DS-970 skenovat až 9000 stran za den a na modelu DS-870 až 7000 stran za den.

Oba skenery nabízejí zpracování škály médií od 27 g/m2 do 413 g/m2 ze všech produktů Epson a režim skenování dlouhého papíru až do 6096 mm. U dokumentů, které není možné skenovat s pomocí automatického podavače, je možné si vybrat ze tří různých plochých skenerů až do velikosti A3.

Volitelný síťový panel umožňuje sdílení skenerů DS-870 a DS-970 více uživateli a odděleními. Oba skenery mají software Document Capture Pro a software Epson Scan. Software Epson Scan je vybaven pokročilou technologií zpracování obrazu jako je tvorba prohledávatelných PDF, pokročilé vynechání barev a automatické narovnání obrazu. Epson Document Capture Pro 2.0 má funkci vytvoření profilu úlohy, která umožňuje skenovat, ukládat a sdílet informace ve firmě bez jakékoliv námahy. Nabízí pokročilé funkce pro pojmenování, separaci a směrování dokumentů, které usnadňují skenování. Soubory lze ukládat a zasílat ve formátech PDF, JPEG, TIFF a mnoha dalších.

Skenery WorkForce DS-870 a DS-970 budou dostupné od února 2019.

V kategorii skenerů pro firmy, jak je definuje InfoSource, bude nový WorkForce DS-970 z hlediska rychlosti nejrychlejším skenerem. V porovnání s jedničkou na trhu dle ročních prodejů z roku 2017 (Fujitsu fi-7180), opět podle InfoSource, má model DS-970 pracovní cyklus 9000 stran za den oproti 6000 stranám za den, které zvládne Fujitsu fi-7140. Data byla převzata z vlastních stránek výrobce dne 7. srpna 2018.

 

Funkce

DS-970

DS-870

Rychlé barevné skenování (300 dpi)

85 str./min.

65 str./min

Kapacita automatického podavače 100 listů papíru (80 g/m2)

Denní pracovní cyklus

Až 9000 stran za den

Až 7000 stran za den

Barevný LCD panel (1,44 palce) s deseti tlačítky na ovládání

Zásahy do skeneru a jeho údržba pomocí funkce detekce nečistot snímače

Pomocí Epson Scan 2

Pomocí Epson Scan 2

Skenování široké škály médií (27–413 g/m2)

Zabudované senzory včetně ultrazvukového senzoru a senzoru ochrany papíru

Ovládání zařízení včetně pomalého režimu a vypnutí detekce dvou listů při podávání citlivých, poškozených nebo označených dokumentů

Kompaktní rozměry umožňující připojení v každém kancelářském prostředí

Jednotka síťového rozhraní umožňující snadné sdílení více uživatelů s funkcí přímého skenování a předem definovaných profilů úloh

Volitelné

Volitelné

Integrované, možnosti plochého skenování A4 a A3

Volitelné

Volitelné

Ovladače TWAIN, WIA, ICA, SANE a ISIS k dispozici

Ke stažení

Ke stažení

Podpora Epson Document Capture Pro, Document Capture Pro Server a Epson Device Admin

Ke stažení

Ke stažení

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení